Partizan - Krila Sovjetov 0:0 - Partizan imao inicijativu i dva crvena kartona!

Bez golova u pretposlednjoj pripremnoj utakmici crno-belih u Antaliji, ali zato dva isključenja za bekove Partizana.

Nakon dva poraza i trijumfa nad Šahtjorom fudbaleri Partizana upisali su i prvi remi na pripremama u Antaliji.

Vicešampion Srbije danas je odmerio snage sa ekipom Krila Sovjetov i remizirao bez golova (0:0) u utakmici u kojoj i nije bilo previše prilika.

Partizan: Kljajić (od 66' Popović) - Vulićević (od 79' Stevanović), Ostojić, Pavlović, Šehović (od 48' Bosić) - Smiljanić - Enake, Đerlek (od 66' Šćekić), Tošić, Urošević - Georgijević (od 66' Rikardo);

Partizan je u prvom poluvremenu najbolju priliku stvorio preko Zorana Tošića, ali je golman ekipe Miodraga Božovića dobro intervenisao, dok je ruski sastav u jednoj akciji imao dve dobre prilike iz kojih nije uspeo da postigne gol.

U nastavku meča slična situacija. Bez mnogo prilika ali zato dva isključenja za fudbalere Partizana. Najpre je mladi Zlatan Šehović pocrveneo posle druge javne opomene, a u samoj završnici i iskusni Miroslav Vulićević je morao van terena zbog drugog žutog kartona.

Ekipa Zorana Mirkovća u petak će odigrati poslednju kontrolnu utakmicu u Antaliji, a rival će joj biti Mladost iz Doboja.